30 maja dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz klasa I wybrały się do Parku Trampolin JumpOut w Siedlcach. Celem wycieczki było miłe spędzenie czasu, propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich. Na terenie parku dzieci korzystały z różnej wielkości trampolin, basenu z miękkimi gąbkami, ścianek wspinaczkowych oraz koszy do koszykówki i ścieżek akrobatycznych w części linowej.

Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem trenera. Prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia były niezbędne, aby uniknąć kontuzji. Po rozgrzewce, pod okiem nauczycieli i opiekunów wszyscy bawili się wykonując wiele ciekawych ćwiczeń. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do McDonalda, gdzie dzieci mogły napełnić swoje głodne brzuszki.

Pobyt w parku trampolin okazał się dla dzieci świetną zabawą, dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Uświadomił im także, że skoki na trampolinach to doskonałe ćwiczenia nie tylko dla mięśni nóg.

Dzieci wróciły do szkoły zmęczone, ale zadowolone! Organizatorem wycieczki była p.Monika Sokołowska, a opiekunami p.Monika Syta, p.Emilia Wędroch oraz p. Wioleta Zabielska. Dziękujemy opiekunom za pomoc i opiekę dzieci podczas wycieczki.