Dla ciebie kwiatuszek,
sześć małych serduszek,
jeszcze cztery robaczki
i trzy słodkie buziaczki

 

Uczniowie z pewnością zapamiętają ostatnie walentynki jako bardzo udany dzień. W piątek 11 lutego już od samego rana w szkole panował specyficzny nastrój. Na korytarzach można było zaobserwować zwiększoną ilość czerwieni, gdyż prawie każdy uczeń miał na sobie coś w czerwonym kolorze.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Mateuszem Kazimierczakiem zorganizowali Pocztę Walentynkową, za pośrednictwem której można było przesyłać tajemnicze liściki do sympatii. Kartek było naprawdę sporo, wszystkie z nich dzieci zrobiły własnoręcznie. Uczniowie klas I-III zaśpiewali także walentynkową piosenkę, którą przygotowali na Dzień Zakochanych pod okiem p. Agnieszki Czyżak.

Grupa przedszkolna ,,Sówki”

 

Ten dzień był pełen atrakcji! Każdy uczeń dostał czerwonego lizaka w kształcie serca oraz wziął udział w przygotowanej przez p. Wioletę Kuczyńską ,,Randce z książką”. Oczywiście nie zabrakło słodkiego deseru w postaci serduszkowych gofrów. Bita śmietana, borówki, banany i nutella – te składniki królowały na każdym gofrze, które uczniowie klas I-III przygotowali także dla przedszkolaków.

 

Ostatni dzień przed rozpoczęciem ferii spędziliśmy w przyjaznej i serdecznej atmosferze. 🙂