23 czerwca w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z  zakończeniem roku szkolnego 2022/2023 połączone z pożegnaniem klas ósmych. Po części artystycznej przygotowanej przez uczniów klasy VIII oraz VI i VII pod czujnym okiem p. Joanny Paszkowskiej, głos zabrała Pani Dyrektor Marta Sposób-Żądełek. Po wakacyjnych życzeniach od Pani Dyrektor wysłuchaliśmy przemowy Pani Ewy Mateusiak.

Następnie przyszedł czas na  niespodziankę dla absolwentów, którą przygotowali uczniowie klasy VI oraz VII. Dobrym słowem i  prezentem pożegnali starszych kolegów.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję oraz podziękowania za pracę w Samorządzie Szkolnym. Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

  Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal, aby we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Drodzy Absolwenci, mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Trzymamy kciuki i życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych  wakacji!!:) Widzimy się we wrześniu. 🙂