11 czerwca odbył się coroczny Dzień Rodziny. Rozpoczęty częścią artystyczną w wykonaniu uczniów dzień z godziny na godzinę przynosił kolejne atrakcje. Zaproszeni na uroczystość rodzice mogli obejrzeć występy swoich dzieci, które z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały bliskim montaż słowno-muzyczny. Były drobne upominki, życzenia i podziękowania dla bohaterów tego święta – Rodziców. Następnie wszyscy wyszli na dwór. Na kilka godzin teren szkoły oraz boisko szkolne zamieniły się w plac zabaw z kolorowym atrakcjami.

O muzykę tego dnia zadbał DJ Olek, zaś Fundacja ,,My Słowianie” zapewniła kolorowe dmuchańce, które okazały się cudowną zabawą zarówno dla tych najmłodszych, jak i starszych uczniów.

Na rodziców czekały także konkursy i zabawy. Rodzice m. in. odszukiwali siebie na portretach, zawiązywali krawat na czas, tatusiowie rozpoznawali kosmetyki do makijażu, zaś mamy wkręcały i wykręcały 3 wkręty na czas. Nie lada wyzwaniem okazał się Marshmallow Challenge. Gra polegała na zbudowaniu z makaronu, taśmy i sznurka wieży, która utrzyma piankę.  Najwyższa okazała się wieża Państwa Włodarczyków. Rywalizacja była zacięta, jednak nikt nie zapomniał o poszanowaniu zasad fair-play.

Wyniki rodzinnych rozgrywek wyglądały następująco:

I miejsce – Rodzina Państwa Czyżaków

II miejsce – Rodzina Państwa Kasiarzów

III miejsce – Rodzina Państwa Duchowiczów

Dodatkowo świętowanie uatrakcyjniły nam występy taneczno – gimnastyczne dziewczynek z ,,Diamentu” z Radzynia Podlaskiego. Rodzinny piknik umilił nam także wspólny poczęstunek oraz grill.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie imprezy, a Gościom za przybycie i wspólnie spędzony czas. Zapraszamy za rok! 🙂