19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019, na którym pożegnano klasę ósmą. Towarzyszyło nam w tym szczególnym dniu wiele emocji. Była radość dzięki pełnej humoru części artystycznej pt. „Zjazd absolwentów po 20 latach”, ale były też  łzy i wzruszenie po wykonaniu przez uczniów piosenki „Ostatni dzień z moją klasą”. Uczniowie złożyli podziękowania na ręce  pani dyrektor, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz swoich koleżanek i kolegów. Na koniec uroczystości pani dyrektor wręczyła ósmoklasistom świadectwa ukończenia szkoły, listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców oraz dyplomy i nagrody książkowe dla uczniów wyróżniających się w nauce.

Kochani!

Życzymy Wam samych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu! Pamiętajcie jednak, aby nie zatracić poczucia własnej wartości, aby mieć na uwadze dobro innych ludzi , aby czasem w ogólnym zabieganiu przystanąć na chwilę i rozejrzeć się dookoła siebie.

Bądźcie radośni,  cieszcie się każdą chwilą i czerpcie z życia jak najwięcej…

I pamiętajcie , że w trudnych chwilach możecie liczyć na pomoc nas – byłego wychowawcy i byłych nauczycieli czekających w murach tej szkoły.

 

Autor: Wychowawca klasy VIII

Marta Sposób – Żądełek