14 maja uczniowie klas 1-3 wzięli udział w wyjątkowych zajęciach kulinarnych. Dzieci samodzielnie przygotowały zdrowe i kolorowe kanapki, wykazując się dużą pomysłowością i kreatywnością.

Na stołach pojawiły się świeże warzywa, sery, wędliny oraz pieczywo, z których powstały prawdziwe małe dzieła sztuki. Zajęcia były nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do rozmów o zdrowym odżywianiu i zasadach higieny podczas przygotowywania posiłków.

Uśmiechy dzieci i ogromne zaangażowanie pokazały, że wspólne gotowanie może być doskonałą formą nauki przez zabawę.