Choinka noworoczna  jest w naszej szkole jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń zarówno dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli. 15 stycznia odbyła się uroczysta zabawa karnawałowa, tradycyjnie kończąca pierwsze półrocze nauki i jednocześnie rozpoczynająca ferie zimowe. Na ten dzień jadalnia zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną serpentynami i kolorowymi balonami. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I – VIII licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Wszyscy przebrani zostali nagrodzeni. Uczestnicy dyskoteki bawili się przy rytmach różnorodnej muzyki, przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Były pociągi, kaczuchy, kółeczka, tańce w parach, a także belgijka.

Dodatkową atrakcją było pojawienie się roztańczonego Kaczora Donalda , który przygotował dla dzieci wiele ciekawych zabaw. Nie obyło się bez efektów specjalnych: bańki mydlane, dym, światełka, malowanie włosów oraz buziek. Konkursom, tańcom i zabawom nie było końca. Dużą popularnością cieszyły się konkursy poprowadzone przez nauczycieli: zabawa z krzesełkami, taniec z balonami, ZOO. Na uczestników zabaw czekały zasłużone nagrody.

Pomiędzy tańcami odbyło się także miłe spotkanie ze Świętym Mikołajem. Każdy uczeń otrzymał od naszego gościa prezent. Pyszny poczęstunek został zorganizowany przy współpracy Rady Rodziców oraz Rodziców uczniów z klasy VIII oraz Punktu Przedszkolnego.
Serdecznie dziękujemy „Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły”, a także wszystkim osobom, które  przyczyniły się tego dnia do sprawnego przeprowadzenia choinkowej zabawy.