26 maja najmłodsi z oddziału przedszkolnego wraz z paniami wybrali się na wycieczkę do Radzynia Podlaskiego. Na początku przedszkolaki posilili się przepysznymi lodami aby następnie udać się na spektakl do Radzyńskiego Ośrodka Kultury na „Zaczarowany Świat Bajek” – na podstawie wierszy: Tuwima, Brzechwy, Fredry.

Aktorzy wprawili najmłodszych na widowni w niesamowity nastrój radości i zainteresowania, dzięki któremu dzieci oglądały sceny z wielkim zachwyceniem, angażując się w różne aktywności proponowane przez aktorów. 

Poszczególne sceny przedstawiały bajki takie jak: „Słoń Trąbalski”, „Zosia Samosia”, „Chrząszcz”, „Lokomotywa” i wiele innych, które dzieci znają już od najmłodszych lat.

To był pierwszy wyjazd przedszkolaków do teatru, który na pewno długo zostanie w ich dziecięcej pamięci.