19 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Programowania w Scratchu objętym honorowym patronatem Wójta Gminy Borki Marcina Czyżaka. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Cieślak, Filip Kasiarz oraz Maciej Wróblewski.

Uczniowie zmierzyli się zarówno z częścią teoretyczną, jak i praktyczną konkursu, wykazując się wiedzą, logicznym myśleniem oraz umiejętnościami programistycznymi. Tym razem nie udało się zająć miejsca na podium, jednak udział w konkursie był cennym doświadczeniem i okazją do rozwijania swoich pasji.

Po zakończeniu konkursowych zmagań uczestnicy wzięli udział w prelekcji na temat uzależnień, prowadzonej przez szkolnego psychologa. Spotkanie było wartościową lekcją dotyczącą zdrowia, bezpieczeństwa i odpowiedzialnych wyborów.

Gratulujemy naszym uczniom zaangażowania i godnego reprezentowania szkoły!