20 września 2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Biegach  Sztafetowych  z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Borki – Radosława Sałaty. Organizatorem tego wydarzenia była Szkoła Podstawowa w Tchórzewie.

Głównym celem zabawy  było przebiegnięcie przez wszystkich uczestników łącznie 100km.  Uczestnicy biegu startowali w trzech kategoriach dziewcząt i chłopców: klasy  I-III na dystansie 300m, IV-VI na dystansie 750m , VII, VIII i gimnazjum na dystansie-1,5km  oraz goście honorowi-10km. Dla wszystkich biorących udział przewidziano drewniane medale oraz poczęstunek w postaci kiełbaski z ogniska.

Uczniowie z naszej placówki jak zwykle wrócili zadowoleni zajmując miejsca na podium

Kinga Fijałek I miejsce w kat. kl I-III, Karol Wierzchowski  I miejsce w kat. kl I-III, Oliwier Zabielski V miejsce w kat. kl. I-III, Nikola Rogozińska I miejsce w kat. kl IV-VI, Marcin Cieślak IV miejsce w kat. kl IV-VI, Martyna Wierzchowska V miejsce w kat. IV-VI, Jakub Cieślak V miejsce w kat. VII,VIII i gim.

 

Wszystkim uczestnikom  serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sportowych sukcesów, a organizatorom dziękujemy za tak wspaniale zorganizowaną imprezę biegową.

 

Autor: Milena Latoch – Malesa