W związku z czasowym zawieszeniem zajęć dydaktyczno- wychowawczych w naszej szkole, zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej, zmieniliśmy tryb nauczania na pracę zdalną z wykorzystaniem różnych technologii informatycznych. Nauczyciele już przesyłają do uczniów materiał powtórzeniowy z poszczególnych przedmiotów. Uspokajam Państwa, jeszcze nikt tego nie ocenia.

     Uważam, że w tak trudnym czasie dla ucznia, rodzica i nauczyciela również powinniśmy się wzajemnie wspierać. Wiem, że wychowawcy starają się jak tylko potrafią, aby uczniowie nie czuli się zagubieni.  Jak wiemy zajęcia są zawieszone, więc lekcji nie ma. Nauczyciele powtarzają z uczniami materiał, podsyłają ciekawe linki, aby dzieci spożytkowały ten czas nie tylko na odpoczynek. Niedługo pewnie będziemy prowadzili lekcje i realizowali podstawę programową zdalnie. Jest to ogromne wyzwanie dla wszystkich.

     Was drodzy Rodzice i Opiekunowie bardzo proszę o pomoc, mobilizację i zachęcanie dzieci do tego rodzaju nauki. Jestem przekonana, że wspólnymi siłami dla dobra wszystkich uczniów staniemy na wysokości zadania i poradzimy sobie  w tej trudnej i nietypowej sytuacji.

      W związku z epidemią koronawirusa zorganizowaliśmy w naszej szkole nauczanie zdalne do 25 marca 2020 r. Już wiemy, że termin ten uległ wydłużeniu do 10 kwietnia.

     Zachowujmy się odpowiedzialnie i wzajemnie wspierajmy. Zapraszam do współpracy i życzę dużo zdrowia.

Ilona Sikorska- Korgol