14 czerwca uczniowie klas IV – VIII wraz z opiekunami wybrali się do lubelskiego kina na pokaz filmu animowanego ,,Pokémon: Detektyw Pikachu”. Bohaterami kinowej przygody są postacie o niedobranych charakterach, które muszą nauczyć się współpracować ze sobą, jeśli chcą rozwiązać tajemnicę i powstrzymać świat przed zbliżającą się katastrofą. Wartością nadrzędną, która została ukryta w łańcuszku zabawnych zawirowań, są oczywiście więzi rodzinne, które po latach rozłąki połączyły ojca i syna. Główny bohater Tim Goodman na koniec fabuły uświadamia sobie bowiem, że w życiu najważniejszy jest czas

spędzony z najbliższymi osobami.

Kolejnym punktem wycieczki był park trampolin ,,Strefa wysokich lotów”.

Jest to centrum rozrywki, w której na setkach metrów kwadratowych znajdziemy mnóstwo atrakcji takich jak: trampoliny sportowe, baseny z gąbkami, ścianki wspinaczkowe, areny do swobodnego skakania, ścieżki akrobatyczne, kosze do ćwiczenia wsadów, liny akrobatyczne czy mini parkour.

Jednym słowem to rozrywka i sport w nowoczesnym wydaniu!

Po kilkuminutowej rozgrzewce z trenerami dzieci wyruszyły na salę. Zabawy i śmiechu było co niemiara!

W ciągu 60 minut wszyscy spalili mnóstwo kalorii oraz poczuli ogromną dawkę endorfin!

Pobyt w parku trampolin miał na celu pokazanie dzieciom, że wakacyjne miesiące mogą spędzić w aktywnym wydaniu, bowiem skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

Organizatorem wycieczki była p. Milena Latoch – Malesa.

Funkcję opiekunów sprawowały: p. Marta Sposób – Żądełek, p. Magda Dzioba i p. Ewelina Sobolewska.

 

Serdecznie dziękujemy p. Milenie za końcoworoczne oderwanie od rzeczywistości!

To był naprawdę fantastyczny wyjazd!

 

Autor: Magda Dzioba