Prace remontowo-budowlane trwają w naszej szkole od kilku tygodni i powolutku zbliżamy się ku końcowi. Za nami mnóstwo działań, ale jeszcze wiele przed nami. Jesteśmy na końcowym etapie malowania sal, korytarzy, szatni, biblioteki, stołówki i klatek schodowych. Pozostało malowanie lamperii na klatkach schodowych i kontrastów przy drzwiach oraz podłodze. Szykujemy się do wymiany podłóg w bibliotece, stołówce i szatni, a także do założenia nowych drzwi wejściowych. Dziś rozpoczął się montaż balustrady na głównej klatce schodowej, na której zostały położone nowe płytki spełniające wymagania MDS. Cały czas jesteśmy w trakcie remontu toalety dla OzN, wymiany podłoża z kostki brukowej i utwardzenia miejsca parkingowego dla OZN.

Na końcowe efekty naszych prac będziemy musieli poczekać do jesieni, wtedy nasza przestrzeń szkolna oprócz dostosowań architektonicznych zyska również nowe wyposażenie do sal i pomieszczeń szkolnych, które również zostanie sfinansowane z projektu „Dostępna Szkoła”

Dzięki bardzo dobrej współpracy z Organem Prowadzącym, naszymi koordynatorami z „Dostępnej Szkoły”, jak również Wykonawcą robót remontowo-budowlanych oraz przede wszystkim dzięki naszym niezawodnym pracownikom, nauczycielom i rodzicom, systematycznie realizujemy wszystkie zaplanowane działania ujęte w Indywidualnym Planie Poprawy Dostępności oraz w Harmonogramie Rzeczowo – Finansowym.

Z całego serca WSZYSTKIM za to dziękujemy!

Te wakacje są dla nas bardzo pracowite, za 2 i pół tygodnia rozpoczęcie nowego roku szkolnego. W przyszłym tygodniu chcielibyśmy ruszyć z kompleksowym sprzątaniem i porządkowaniem szkoły, jak i terenu wokół szkoły. Jeśli ktoś Państwa dysponuje wolnym czasem i chciałby nam jeszcze pomóc prosimy o zgłaszanie takiej deklaracji do wychowawców czy bezpośrednio do Dyrekcji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu remontu.