3 czerwca nasza szkoła zorganizowała Gminny Trójbój Lekkoatletyczny pod honorowym patronatem Wójta Gminy Borki Marcina Czyżaka.

W zawodach sportowych rywalizowały zespoły chłopców i dziewcząt ze wszystkich szkół z naszej gminy. Trójbój przeznaczony był dla uczniów z klasy 4-6 w którym to zawodnicy zdobywali punkty dla swojego zespołu w trzech konkurencjach takich jak: bieg na 60 metrów, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową, a to wszystko odbywało w miłej atmosferze i zgodnie z zasadą fair-play.

Po rozegraniu konkurencji uczniowie zjedli kiełbaski z grilla. Dodatkowo z okazji Dnia Dziecka Pani Dyrektor poczęstowała wszystkich uczestników lodami.

Na koniec przyszedł czas na rozdanie nagród i podziękowań którego dokonał osobiście Pan Wójt Marcin Czyżak w asyście Pani Dyrektor Marty Sposób-Żądełek oraz organizatorów Pana Mateusza Kazimierczaka i Pani Wiolety Kuczyńskiej.

Wyniki trójboju przedstawiały się następująco:

Kategoria dziewcząt:

1 miejsce SP w Woli Chomejowej

2 miejsce SP w Tchórzewie Kolonii

3 miejsce ZPO w Woli Osowińskiej

4 miejsce SP w Krasewie

5 miejsce ZPO w Borkach

Kategoria chłopców:

1 miejsce SP w Tchórzewie Kolonii

2 miejsce ZPO w Woli Osowińskiej

3 miejsce SP w Krasewie

4 miejsce SP w Woli Chomejowej

5 miejsce ZPO w Borkach

Wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała Kinga Ostrzyżek (SP Wola Chomejowa) natomiast najlepszego zawodnika Sebastian Magnuszewski (SP Krasew) .

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!