13 października w naszej szkole świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Z tej okazji cała społeczność szkolna wzięła udział w uroczystej akademii. Swój talent aktorski zaprezentowali w tym roku uczniowie z klasy IV, VI oraz VIII. Kabaret ,,Szpila” zaprezentował Radę Uczniowską, na której ocenili pedagogów. Kolejnym punktem był występ wokalny najmłodszych uczniów. Punkt Przedszkolny wykazał się niemałym talentem muzycznym. Następnie prowadzące przeprowadziły ankietę wśród nauczycieli, którzy jednogłośnie ocenili swoich wychowanków 10/10. W ostatniej części zaprezentowali się najstarsi uczniowie w zabawnym skeczu ,,Szkoła”.

DZIĘKUJEMY – takimi słowami uczniowie zakończyli swoje przedstawienie i oddali głos Pani Dyrektor Marcie Sposób-Żądełek, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń Polaków. Słowa uznania skierowała także do uczniów, podziwiając ich ogromny wkład w przygotowaniu skrzydeł, które wypełniły dekoracje. Każde kolorowe piórko jest prezentem od naszych uczniów i symbolem ich nieskończonej wyobraźni.

Dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa i życzenia, na spełnienie których mamy ogromną nadzieję. Dziękujemy także rodzicom za słodki poczęstunek, który umilił nam to ważne święto. Mamy nadzieję, że nasza praca będzie przynosić efekty, które będą zadowalające dla całej społeczności szkolnej, a nasi podopieczni wyrosną na szczęśliwych i dobrych ludzi, którzy z nostalgią będą powracać do naszej szkoły.

Organizator: Julita Wilczek