,,Armata mądrości”, czyli próbna gromada zuchowa ze Szkoły Podstawowej z Woli Chomejowej w składzie 5osób z 13, po raz pierwszy uczestniczyła w biwaku zuchowym w Szkole Podstawowej im.Marii Konopnickiej w Misiach. 🐻 Przez 3 dni (26-28.01.2018r.) brali oni udział w zajęciach zorganizowanych przez wykwalifikowaną kadrę ZHP. Zajęcia były tak zorganizowane, że zuchy nie miały chwili na nudę. Pląsy, gra terenowa, smakowanie i rozpoznawanie małego ,,co nieco”, projektowanie stroju dla swojego misia i wiele kreatywnych prac plastycznych to tylko niektóre pomysły zorganizowane dla ponad 73dzieci.

Podział wszystkich na 8 zastępów na grupy mieszane sprawił, że uczniowie zintegrowali się jeszcze bardziej. Zawiązały się nowe znajomości i przyjaźnie.

Biorąc udział w licznych konkurencjach, zuchy zdobywały punkty. Podczas podsumowania miłym zaskoczeniem była informacja, że uczennice z naszej szkoły: Lena Sergiel, Lena Jeż i Angelika Duchowicz zajęły 1 miejsce! Na niedzielnym apelu uroczyście została im wręczona pierwsza zdobyta przez nich sprawność.

To był niezapomniany, emocjonujący i wspaniale spędzony czas!

 

Autor: Wioleta Kuczyńska