13.10.2023r. w naszej szkole obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie życzyli pracownikom szkoły wszystkiego, co najlepsze oraz dziękowali za trud i poświęcenie.

Uroczystą akademię rozpoczęli najmłodsi – swoim wesołym śpiewem wprowadzili obecnych na sali w bardzo dobry nastrój. Punktem kulminacyjnym był skecz- konferencja edukacyjna dotycząca opinii społeczeństwa na temat pracy nauczyciela, który wraz z uczniami przygotowała p. Joanna Paszkowska. Okazało się, że nasi uczniowie są bystrymi obserwatorami rzeczywistości, stąd ich prośba, by konferencję potraktować z przymrużeniem oka. Humor więc dopisywał wszystkim.

Po skeczu głos zabrała Pani Dyrektor Marta Sposób-Żądełek, która złożyła życzenia wszystkim pracownikom. Następnie uczniowie wręczyli kwiaty nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym, a Rada Rodziców zaprosiła na słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa skierowane do nas w tym dniu. Mamy nadzieję, że nasza praca będzie przynosić efekty, które będą zadowalające dla nas oraz dla całej społeczności szkolnej.